Новини

Нові можливості у Вчасно.POS: готові вас дивувати

Що нового з'явилося останнім часом у Вчасно.POS: 🙂

  1. Для своєчасного інформування про всі оновлення у сервісі ми створили telegram-канал. Тож запрошуємо вас доєднатися, аби отримувати розширену інформацію щодо всіх можливостей Вчасно.POS!
  2. Додана можливість створювати індивідуальні налаштування для звітів (фільтри, групування за періодами, точками, робочими місцями тощо) та зберігати їх, щоб в майбутньому не створювати заново. Після налаштування просто тисніть кнопку “Зберегти конфігурацію звіту”. Крім того, такий звіт можна розповсюдити та відкрити для інших користувачів. 
  3. Зроблені доопрацювання по роботі з API. Тепер можна отримати інформацію по кожному робочому місцю про те, коли була остання синхронізація з хмарою, тобто передача даних з хмари на точку і назад. Зручно для тих користувачів, в кого декілька точок продажу і потрібно, наприклад, впевнитися, що нові ціни застосовуються до всіх точок, або з кожної точки передаються в систему актуальні дані з продажів.
  4. Випустили перший цикл відеоінструкцій “Початок роботи у Вчасно.POS”, який буде корисний при перших налаштуваннях кабінету. 
Дивитися відео

Переходьте та тестуйте нові можливості!В Кабінет користувача

Оновлення сервісу