Новини

Починайте вести складський облік у Вчасно.POS

Ми часто спілкувалися з вами — підприємцями, які мають один або декілька магазинів, самостійно організовують закупку, приймання, зберігання товарів. І кожного разу ви говорили про те, що облік у зошитах, таблицях Excel та навіть у простих програмах не зовсім задовольняє ваші потреби! Адже хочеться бачити:
 • скільки ви заробляєте;
 • скільки всього продано і які товари продаються краще;
 • вам вистачить товарів на тиждень/місяць чи, може, час зробити закупку;
 • скільки товару зіпсувалося і чи не було крадіжок в магазині.

Саме тому ми добре попрацювали та вдосконалили ведення складського обліку у «Вчасно.POS»!
Відтепер у хмарному сервісі «Вчасно.POS» ви можете:
 1. Сформувати власну номенклатуру товарів, з якими працюєте. Завантажуйте товари у сервіс вручну або за допомогою імпорту.
 2. Фіксувати всі закупки. Проводьте в системі постачання товарів, вказуючи ціну, кількість товару та назву постачальника.
 3. Переміщувати товари між складами чи магазинами. Особливо, якщо ви зберігаєте товари в різних місцях та маєте кілька торгових точок.
 4. Контролювати продаж товарів. Ви будете бачити в системі, що товар продано і списано.
 5. Списувати товари за потребою. Наприклад, якщо вони зіпсувалися.
 6. Проводити просту інвентаризацію. Звіряйте скільки у вас товарів в обліковій системі і по факту та фіксуйте надлишки або нестачі.
 7. Уникати збитків, коли змінюється ціна закупки. Якщо ціна товару зросла під час останньої закупки, ви можете коригувати ціну його продажу.
 8. Звіт «Рух товарів» покаже вам — які товари та в якій кількості у вас були, куди вони вибули (продаж, списання), яка ціна була на них раніше і яка діє зараз.
 9. Звіт «Залишки товарів по складу» — це актуальна інформація про залишки товарів.

👉Для вашої зручності ми підготували інструкцію «Як розпочати ведення складського обліку у “Вчасно.POS”» у двох форматах: 🔤 текстовому та 🎦 відеоформаті.Тестуйте ведення складського обліку у «Вчасно.POS» прямо зараз та діліться з нами своїми враженнями (що сподобалось, що потрібно додати, які запитання виникали) зручним для вас способом:


Цінуємо вашу думку та стараємось бути кращими для вас!

Оновлення сервісу