Новини

Додатки «Вчасно.POS» та «Вчасно.Каса» успішно працюють на базі ПОС терміналу Verifone X900 від компанії Servus Systems Integration

Фахівцями компаній Вчасно та Сервус Сістемз Інтегрейшн (SSI) було проведено інтеграційні роботи, які налагодили одночасну роботу додатків “Вчасно.POS” та “Вчасно.Каса” з платіжним додатком SSI по прийому безготівкових платежів на ПОС терміналі Verifone X990.Verifone X900 (www.ssi.com.ua) - це сучасний  інноваційний ПОС термінал, що працює на ОС Android. Такий ПОС термінал можна використовувати не тільки в якості мобільного пристрою для прийому безготівкових платежів, а й як зчитувач штрих- та QR-кодів завдяки вбудованим камерам.  Також як пристрій для зчитування українських ID карток та біометричних паспортів та принтер для друку документів та чеків.  
А тепер  Verifone X900 працює ще й як пристрій для роботи з сервісом автоматизації та управління торгівлею  “Вчасно.POS”.
Вчасно.POS” - хмарний сервіс автоматизації та управління бізнесом. Надає можливість управління магазином або мережею магазинів, точкою надання послуг, продажами сайта або через маркетплейси, власною доставкою.

Сервіс складається з додатка на ОС Android та кабінету користувача. Також до сервісу вже включено та налаштовано роботу з ПРРО “Вчасно.Каса” (https://kasa.vchasno.com.ua/), що  дозволяє швидко і легко видавати фіскальні чеки, навіть тоді, коли відсутнє інтернет-з'єднання.  

Verifone X900 з додатком “Вчасно.POS”   - це єдиний пристрій для реєстрації продажу, прийому оплати, видачі та друку фіскального чеку. Таке інтегроване рішення дає можливість як невеликим торгівельним організаціям, так і мережевим рітейлерам значно заощадити на початкових інвестиціях для організації касового місця, впровадити інноваційні технології при розрахунках з клієнтами. Також дозволяє організувати процес проведення продажів та розрахунків при доставці кур'єрами або на мобільних точках продажів. Це скорочує час розрахунку, дозволяю підняти конверсію відвідувачів у покупці та збільшити середній чек за рахунок майже миттєвого проведення розрахунку.

«Перевагами такого рішення вже скористалося багато підприємців України, які впроваджують новітні технології розрахунків для оптимізації торгівлі. Наша мета — спростити бізнес-процеси підприємцям, щоб ніщо не заважало їхньому розвитку”, — додав Андрій Конішевський,  директор із розвитку продукту Вчасно.POS.

«Підтримка українського підприємництва та впровадження новітніх платіжних технологій завжди було пріоритетом у діяльності нашої компанії, тому я більше ніж задоволений партнерством з цифровими сервісами “Вчасно”, які поєднують традиційні технології роздрібної торгівлі з найновішими досягнення у сектору FinTech, за що хотів би висловити окрему подяку усім учасникам спільної команди впровадження», - підкреслив Олександр Пранов, виконавчий директор компанії SSI.

Про Вчасно:
Вчасно (входить до групи компаній EVO) — це сервіс цифрових рішень для бізнесу, що об’єднує в собі внутрішній та зовнішній електронний документообіг; онлайн-обмін комерційними повідомленнями в ритейлі (Вчасно.EDI); електронні товарно-транспортні накладні; видачу і збереження електронних чеків (Вчасно.Каса) та хмарний сервіс автоматизації та управління бізнесом (Вчасно.POS). Cеред клієнтів сервісу як великий бізнес, так і підприємці. Понад 300 тис. компаній, зокрема, Укрпошта, Нова пошта, Укроборонпром, Monobank, IDS Borjomi, EVA, Фора, Rozetka, lifecell та інші вже відмовилися від паперу і відправляють та підписують документи у Вчасно.

Про Servus Systems Integration:
Компанія є провідним інтегратором платіжних рішень та вже 20 років створює платіжні рішення та розвиває сектор безготівкових платежів в Україні, що дає великий поштовх для розвитку підприємництва та безготівкової економіки. У портфелі рішень компанії присутні новітні мобільні ПОС термінали під управлінням операційної системи Android, різноманітне обладнання для самообслуговування, платіжні рішення для вендінгового обладнання, системи управління чергою, власна сервісна мережа для підтримки клієнтів по всій території України.
Автоматизація бізнесу
Made on
Tilda